Мал допир до оградата со СФ71Х ја уништи сесијата попладнево на Себастијан Ветел и го чинеше само 12 комплетирани кругови за 90 минути.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.