Пред да го паркира својот Рено РС19 во гаражата, Нико Хулкенберг испостиска цело чудо копчиња во обид да го врати кинетичкиот мотор генератор во нормала.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.