Се враќа ли “торпедото“ на старите навики?

Даниил Квјат сакаше премногу во една кривина, влезе во сендвич и ја уништи трката на двата болиди на Мекларен.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.