Алекс Албон ја почна трката од бокс на 20то место, претекнуваше, претекнуваше и на крајот дојде до 10то место и поен за себе и тимот. Фантастично за еден дебитант.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.