ПОЧЕТНА Ф1 ПЛАСМАН

Ф1 ПЛАСМАН

ВОЗАЧИ

луис хамилтон

197
мерцедес амг петронас

валтери ботас

166
мерцедес амг петронас

макс верстапен

126
ред бул рејсинг

себастијан фетел

123
скудерија ферари

шарл леклер

105
скудерија ферари

пјер гасли

43
ред бул рејсинг

карлос саинз

30
мекларен ф1

ландо норис

22
мекларен ф1

кими раиконен

21
алфа ромео рејсинг

Даниел рикардо

16
рено спорт ф1

нико хулкенберг

16
рено спорт ф1

кевин магнусен

14
хаас ф1

серхио перез

13
рејсинг поинт

даниил квјат

10
скудерија торо росо

александер албон

7
скудерија торо росо

ленс строл

6
рејсинг поинт

роман гросжан

2
хаас ф1

антонио џиовинаци

1
алфа ромео рејсинг

џорџ расел

0
вилијамс

роберт кубица

0
вилијамс

ТИМОВИ

мерцедес

363
брекли, англија

скудерија ферари

228
маранело, италија

ред бул рејсинг

169
милтон кинс, англија

мекларен ф1

52
вокинг, англија

рено спорт ф1

32
енстоун, англија

алфа ромео

22
хинвил, швајцарија

рејсинг поинт

19
силверстон, англија

торо росо

17
фаенца, италија

хаас ф1

16
канаполис, с.каролина, сад

вилијамс

0
гроув, англија

ПОРАКИ, СОРАБОТКА ...

Доколку сте заинтересирани за рекламирање на вашата компанија и производ на КРУГ.МК, или доколку сте Маркетинг Агенција која е заинтересирана за можна соработка и сакате да дознаете повеќе околу ценовникот за банерите кои ги нудиме, контактирајте не преку online формуларот.