ГОЛЕМА НАГРАДА НА

АВСТРИЈА

ПОЧЕТНА Ф1 ПЛАСМАН

Ф1 ПЛАСМАН

ВОЗАЧИ

луис хамилтон

137
мерцедес амг петронас

валтери ботас

120
мерцедес амг петронас

себастијан фетел

82
скудерија ферари

макс верстапен

78
ред бул рејсинг

шарл леклер

57
скудерија ферари

пјер гасли

32
ред бул рејсинг

карлос саинз

18
мекларен ф1

кевин магнусен

14
хаас ф1

серхио перез

13
рејсинг поинт

кими раиконен

13
алфа ромео рејсинг

ландо норис

12
мекларен ф1

даниил квјат

9
скудерија торо росо

Даниел рикардо

8
рено спорт ф1

александер албон

7
скудерија торо росо

нико хулкенберг

6
рено спорт ф1

ленс строл

4
рејсинг поинт

роман гросжан

2
хаас ф1

антонио џиовинаци

0
алфа ромео рејсинг

џорџ расел

0
вилијамс

роберт кубица

0
вилијамс

ТИМОВИ

мерцедес

257
брекли, англија

скудерија ферари

139
маранело, италија

ред бул рејсинг

110
милтон кинс, англија

мекларен ф1

30
вокинг, англија

рејсинг поинт

17
силверстон, англија

хаас ф1

16
канаполис, с.каролина, сад

торо росо

16
фаенца, италија

рено спорт ф1

14
енстоун, англија

алфа ромео

13
хинвил, швајцарија

вилијамс

0
гроув, англија

ПОРАКИ, СОРАБОТКА ...

Доколку сте заинтересирани за рекламирање на вашата компанија и производ на КРУГ.МК, или доколку сте Маркетинг Агенција која е заинтересирана за можна соработка и сакате да дознаете повеќе околу ценовникот за банерите кои ги нудиме, контактирајте не преку online формуларот.