Макс Верстапен и Пјер Гасли се меѓу првите кои го открија дизајнот на нивните нови кациги со кои ќе се тркаат оваа сезона


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.