На возбудливата трка на патеката Ерманос Родригез во Мексико Сити на која Луис Хамилтон стана петкратен шампион, КРУГ.МК присуствуваше на лице место и се обиде да ви ги пренесе најинтересните моменти.

Ја споделуваме следната фото галерија од атмосферата крај патеката.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.