Скудерија Ферари го запалија својот нов агрегат за година, во својата фабрика во Маранело. Промоцијата на новиот болид е закажана за 15ти Февруари.

Слушнето го новиот звук …


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.