При крајот на К2 сесијата кога во Мекларен одлучуваа дали да се обидат уште еднаш и со какви гуми, Фернандо Алонсо имаше интересна конверзација со екипата. По квалификациите, шпанецот беше изнервиран што ФОМ повторно го пренела неговото радио во етер.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.