Мик Шумахер ги објасни сликите од неговиот татко со дете во рацете, слики кои деновиве се актуелни по социјалните мрежи.

Сликите треба да го покажуваат Михаел со својот син Мик и својата ќерка Џина низ годините. Но, 19-годишниот Мик, на својот Твитер профил напиша дека на сликите не е нити тој, нити неговата 2 години постара сестра.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.