Новата сезона во германската ДТМ тркачка серија на салонски автомобили започнува викендов на патеката во Хокенхајм. Во 2016 година, покрај целосно новите автомобили на БМВ, Мерцедес и Ауди, на патеката ќе гледаме и целосно ново безбедносно возило, БМВ М4 ГТС. Уживајте во галеријата …


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.