1988 – Сена му подари 1-2 победа на Ферари

1996 – Емотивно славје на Шуми пред тифозите

РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

1999 – Плачкото Мика Хакинен

2007 – Школо за претекнување на Луис

2008 – Победа на Ветел со Торо Росо

2009 – Хамилтон наместо на подиум, во ѕид

2011 – Ветел против Алонсо на Curva Grande, прва мајка

2012 – Ветел против Алонсо на Curva Grande, втора мајка

2012 – Перез го изеде Алонсо

2014 – Нико се исплаши од Луис


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.