Себастијан Фетел се понуди да ги научи своите колегу Луис Хамилтон и Макс Верстапен како се прават бебиња.

На прес конференцијата по трката, на прашањето што ќе прават летово, Луис сеп ошегува со Себ дали му е во план уште едно дете, на што германецот во шега одговори дека може и нив да ги научи да “направат некое“.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.