Во текот на втората слободна тренинг сесија за Бразилското Гранд При, Себастијан Фетел се пожали по тимското радио дека нешто мрда помеѓу неговите нозе, а коментарите се бесценети … Едно од најсмешните тимски радија на сите времиња.

 

View this post on Instagram

 

😳🤣 . #Vettel #BrazilGP #F1 #Formula1 #FP2

A post shared by FORMULA 1® (@f1) on


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.