Во текот на Унгарското Гранд При, имаше “интересна“ и прилично долга размена преку тимското радио на Раиконен и неговата екипа, откако финецот забележал дека системот за пиење вода не функционира. Ферари го известија дека заборавиле да го приклучат цревото од шишето до кацигата на возачот.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

1 КОМЕНТАР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.