Нико ХулкнебеХулкенберг успеа да комплетира само 6 кругови во вторите 90 минути по Хозе Карлос Паце Автодромот крај Сао Паоло и да биде најбавен. Причина за тоа беше сударот на почетокот од стартно целниот правец.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.