Нико Хулкенберг со своето Рено имаше голем судар на утринската саботна сесија во пресрет на квалификациите. Ќе успеат ли французите да го оспособа неговиот болид?


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.