Големиот тротоар чиј квалитет на изработка донесе доста коментари.

Макс Верстапен имаше скејт потег преку него.

РЕКЛАМЕН ПРОСТОР


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.