Себастијан Фетел покажа дека е спортист од врвна класа. Ја прекина својата изјава која мора да ја даде по крајот на трката како освојувач на второ место, за да му честита на Луис Хамилтон за титулата. Господин нема што.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.