Себастијан Фетел и Макс Верстапен имаа што да кажат по нивниот меѓусебен судар од 8от круг. Се разбира … дијаметрално спротивни ставови.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.