Себастијан Ветел и Луис Хамилтон имаа блиска средба уште за време на втората денешна тренинг сесија.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.