По крајот на Руското Гранд При, Себастијан Фетел сакаше да дознае каде ја загуби битката со Луис Хамилтон и “се фрли“ во инспекција на пневматиците на Мерцедесот.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.