По 100 трки минати зад управувачот на Ред Бул, Даниел Рикардо стави крај на тоа поглавје од неговата кариера.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.