Кругот на Националниот автодром Монца Хуан Пабло Монтоја во 2004 година го извозе со просечна брзина од 262,22 кмч, додека Кими вчера просечно возеше 263,587 кмч.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.