На десет кругови пред крајот на трката Роман Гросжан имаше само поен за себе, но мина 4 болиди и стигна до 6то место.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.