Првата обиколка на патеката која ќе биде домаќин на Големата награда на Виетнам во 2020 година во главниот град Ханој. Возење во традиционален витнамски тук-тук


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.