Луис Хамилтон посакуваше да биде конкурент на Себастијан Ветел за пол позиција, но по преширок излез од првиот свиок пред крајот на првиот сегмент од квалификациите за Големата Награда на Германија., британецот беше приморан да го паркира својот болид.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

10 КОМЕНТАРИ

  1. E toa e toa mn cepanje ne e na arno i fraerski zivot sekoj den e na razlicno mesto de monte carlo de dubai vamu tamu i saka uspesi epa nema be backo party mode koga ne si skoncetriran steta za mercedes godinava mora da go doteraat na red hamilton

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.