Возачите на Форс Индија како да се враќаат на ланските навики. Перез против Окон во дуел во гужвата на стартот и французинот е надвор од трка по само една кривина.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.