Естебан Окон и Макс Верстапен повторно се тркаа по инцидентот во Бразил и повторно не беше се најчисто.

Овој пат холанѓанецот беше тој кој на сила мина и иницираше контакт.

РЕКЛАМЕН ПРОСТОР


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.