Хаас најдоа одличен начин за да поминат сончево попладне во Петок, со користење на ден за снимање во Барселона.

 


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.