Минатогодишното Мексиканско Гранд При во2016 година имаше неславен крај. Дуелите помеѓу Себастијан Fетел на Ферари од една страна и тандемот на Ред Бул од друга страна беа исполнети со некоректна борба. Епилог, казни …


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.