Италијанецот Антонио Џовинаци го менуваше Маркус Ериксон на денешната прва тренинг сесија. При едно негово влегување во гаражата, одлета дел од поклопецот на моторот на неговиот болид, по што се доби ретка можност да се види актуелен Формула 1 агрегат.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

2 КОМЕНТАРИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.