Шарл Леклер со својот заубер имаш одличен почеток во Абу Даби, моќно од стартот се “залепи“ зад Даниел Рикардо и многу мудро и искусно го мина.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.