По завршувањето на трката во Абу Даби, Фернандо Алонсо, Себастијан Фетел и Луис Хамилтон правеа “крофни“ со своите болиди по Јас Марина автодромот.

Реткост да се види како возачи со вкупно 11 титули меѓу себе лудуваат по патеката.

РЕКЛАМЕН ПРОСТОР


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.