Даниел Рикардо во последнио свој квалификациску круг за нецели три стотинки “ја украде“ пол позицијата на својот тимски колега. Дали австралијанецот беше задоволен со оглед на проблемите во последно време …. чујте сами …


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.