Кими Раиконен со својот Лотус успеа да победи на Големата награда на Абу Даби во 2012 година во свој препознатлив стил.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.