(Видео) Класа: Фетел покажа зошто е голем шампион

0
41

По крајот на Мексиканското Гранд При, кога му стана јасно дека веќе ја загуби титулата, Себастијан Фетел по којзнае кој пат покажа зошто е голем шампион. Влезе во гаражата на Мерцедес и им честиташе на сите во тимот за насловот на Луис. Браво Себ …

 


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.