Дека квалификациите нема да бидат најдобри за Себастијан Фетел се виде уште во првиот квалификациски сегмент кога во својто летечки круг возачот на Ферари се изврте на патеката, но без никакви последици.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.