Шарл Леклер не мина прецизно во последниот бавен дел на Јас Марина, се изврте и заврши во оградата уништувајќи го задното крило.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.