Себатијан Фетел предвреме го прекина својто тест во средата, а механичарите долго се трудеа да го оспособат болидот.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.