Себастијан Ветел постави најбрзо време на Т2 сесијата, но и тој имаше свои моменти. Такво беше излетувањето на Параболика по кое Ферарито се допре во оградата, но ништо страшно…


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.