Видео во кое детално се објаснуваат правилата за следната година, малите аеродинамички промени кои би требало да донесат поголема возбуда на гридот.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.