Кими Раиконен се врати на местото каде пред помалку од две децении ја почна својата тркачка кариера.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.