По стартот на Унгарското Гранд При, Даниел Рикардо се најде себеси опколен со болиди од сите страни, а во неколку моменти имаше и контакт помеѓу останатите и возачот на Ред Бул.


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

1 КОМЕНТАР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.