Макс Верстапен беше неприкосновен по дождот лани, мина 11 болиди во 16 кругови по крајно лошо време. Видете и сами …


РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.