Инженерите на Хонда го стартуваа моторот вграден во болидот на Торо Росо. Но, истиот звук ќе го слушаме и кај Ред Бул оваа сезона.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар
Внесете го вашето име тука

Внесете го точниот резултат. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.